מעט עלי

היי, שמי קרן. אני שמחה שאנחנו נפגשים.
אל האימון הגעתי לאחר שנים רבות של עבודה כיועצת תקשורת ודוברת של גופים ממשלתיים. שימשתי כתקציבאית וסופרוויזרית במשרדי פרסום מעולים וייעצתי לחברות וגופים גדולים במשק הישראלי. את הקריירה הנפלאה שהיתה לי החלטתי לסיים לאחר שהפכתי לאם ועברתי מתל אביב לזכרון יעקב. 

בתקופה זו עברתי מהפך. לא רק שהפכתי לאם, ועברתי מהעיר הגדולה לזכרון יעקב, אלא, שהתחלתי לראשונה לעבוד עם עסקים קטנים ובינוניים. בניגוד לעסקים הגדולים איתם עבדתי, בו כל שינוי ופיתוח עסקי שהוחלט עליו, הוטמע ויושם, כאן, בעסקים הקטנים, הכל סבב סביב היזם והעסק שלו שלרוב פחד לייצר חדשנות ומינוף עסקי. בעקבות מה שראיתי, עצרתי את פעילותי והלכתי ללמוד אימון. קודם ב"יחידה ללימודי המשך" של אוניברסיטת חיפה ואחר כך אימון הוליסטי, בו מושם דגש על האדם השלם, המורכב מגוף-נפש-נשמה.

עם העולם החדש שנפתח לי, התחלתי לאמן יחידים, קבוצות, אנשים פרטים, יזמים ואנשי עסקים. שיתפתי פעולה עם מט"י וליוויתי מאות אנשים בדרכם העסקית והמקצועית. הרצאתי והעברתי קורסים ליזמות והקמת עסק, הן מהפן המנטלי והקונפליקט הרגשי ועד לתכנים מקצועיים תכליתיים כמו חזון, שיווק, והרחבת החשיבה היזמית.

הקמתי ב2008 עם שותפה את "פניני עסקים", כנראה קבוצת הנטוורקינג הראשונה בארץ לנשים שפעלה וקידמה נשים תוך שיתופי פעולה והעצמה. הקבוצה הצליחה מאוד וקמה לה קבוצה- אחות במרכז הארץ.

יזמתי, הקמתי וניהלתי בהתנדבות, מתוך אג´נדה קהילתית, בשיתוף גניה וינשטיין, יועצת ראש המועצה בזכרון יעקב לענייני נשים את "פורום העסקים" לנשות זכרון והסביבה. פורום שקם ב2010 המעניק למאות נשים מישובי חוף הכרמל ועד פרדס חנה-כרכור תכנים, הרצאות, קורסים וסדנאות בענייני עסקים והעצמה במחירים מסובסדים.

היום, אני ממשיכה את פעילותי, הכוללת את החיבור השלם של האדם, עם תכנים עסקיים ועובדת עם משרדי הממשלה השונים, אנשי עסקים ואנשים פרטיים.
בימים אלו אני כותבת ספר על ה"שינוי השלם", מתדולוגיה חדשנית העוזרת לייצר שינוי מלא אצל האדם הפרטי, ברבדים השונים של חייו.

 אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בנושא ואעזור לך להגיע ל"אני" הטוב ביותר שלך
  מעט עלי     המלצות     מאמרים     מן התקשורת     קישורים     צור קשר     דף הבית